Krabičková dieta – dieta celebrit

Pokud máme hledat nejznámější diety celebrit, tak by na jedné z předních pozic figurovala stoprocentně krabičková dieta. Jedná se o typ stravování, který je založen na výběru speciálního složení potravin a pravidelné konzumaci po celý den. Do krabiček, od nichž je název diety logicky odvozen, si člověk držící tuto dietu dává přesně vyvážená jídla, která pak v průběhu dne konzumuje, a to v pravidelně se opakujících intervalech. Doporučováno je celkem 5 krabiček na jeden den. Krabičková dieta není nijak násilná, a proto si ji oblíbilo velké množství lidí, kteří ji dodržují.

Princip krabičkové diety

Principielně je krabičková dieta velmi jednoduchá, jelikož je založena na stejném fungování, jako je tomu u mnohých jiných diet. Člověk zkrátka musí mít menší energetický příjem, než je tomu u výdeje. Díky přesnému rozložení a složení potravin v krabičkách si tak můžete bez jakýchkoli potíží přesně spočítat energetický obsah jedné krabičky a potažmo pak všech, které za celý den zkonzumujete. Energetický obsah musí být přiměřený fyzické aktivitě, kterou v průběhu dne podstoupíte. Budete tak mít jak příjem, tak i výdej energie maximálně pod kontrolou.

Celebrity a krabičková dieta

Jak již bylo řečeno, krabičkovou dietu drželo velké množství známých lidí, což si můžeme nakonec potvrdit i díky jejich vzhledu. Jmenovat bychom mohli například známou herečku Danu Morávkovou anebo zpěvačku Báru Basikovou. Krabičky si ale s sebou na zkoušky a na koncerty nosil s oblibou i Michal David, který také rapidně zhubl. Celebrity shodně tvrdí, že mají na jídlo málo času a krabičky jim tím pádem vyhovují.

Styl krabičkové diety

Krabičková diety lze řešit hned dvěma základními způsoby. Máte-li čas, pak si krabičky můžete připravovat doma sami dle přesně stanovených pravidel. Jestliže ale čas postrádáte, pak není od věci obrátit se na profesionální společnost, která vše obstará za vás, a vy budete jen hubnout.

Fotografie publikována se svolením franky242 Photography/FreeDigitalPhotos.net