Jedinečný způsob, jak přirozeně čistit cévy

Fotografie: Freepik

Krevní cévy jsou součást naší oběhové soustavy a jejich funkcí je nejen správné fungování našeho srdce, ale i celého těla. Mají sklon k ukládání tuků a jiných látek, proto je potřeba je pravidelně čistit.

Cévy vedou po celém našem těle. Slouží k rozvádění tekutin, a to nejen krve, ale i mízy. V našem těle se nacházejí tepny, žíly a vlásečnice. Každá z nich má jinou funkci, přesto je potřeba se o všechny pečlivě starat. Tepny slouží k tomu, aby odváděly krev směrem od našeho srdce. Žíly mají v těle funkci opačnou, krev do našeho srdce přivádějí. Vlásečnice slouží k tomu, aby tepny a žíly propojovaly. Podíváme se, jak si jednoduše připravit nápoj, který všechny naše cévy vyčistí. 

Nešetřete na kvalitě

Recept na pročištění cév je jednoduchý a to hlavně proto, že se skládá pouze ze 7 surovin. Ty budeme potřebovat vždy ve stejném množství, a to 200 gramů. Na jeho přípravu budeme potřebovat červené víno, mrkvový džus, šťávu z ředkviček, šťávu z citronu, šťávu z červené řepy, šťávu z česneku a med. 

Fotografie: Pexels

Je důležité, aby se jednalo o speciální odrůdu vína, a to Cahors. Toto víno je pojmenováno podle stejnojmenného francouzského města, kde tato odrůda vznikla. Jedná se o víno sytě rudé barvy, které je známé již z dob středověku. V minulosti se jednalo o nejslavnější víno pocházející z Francie, proto nebuďte překvapeni z jeho ceny. 

Výše uvedené ingredience jednoduše smícháme

Příprava nápoje není nijak obtížná. U všech výše uvedených ingrediencí si odměříme 200 gramů (nebo mililitrů) a jednoduše je smícháme v nádobě o dostatečně velkém objemu. Vzniklý nápoje následně skladujeme v ledničce a konzumujeme před každým jídlem. Dopřejeme si jednu polévkovou lžíci, minimálně 20 minut předtím, než usedneme ke stolu. Minimálně bychom měli nápoj mít třikrát denně, aby se dosáhlo požadovaných účinků.

Fotografie: Pexels

Při pravidelném užívání dojde nejen ke zlepšení našeho krevního obrazu, také nám v těle stoupne potřebný hemoglobin a zmizí časté bolesti hlavy. Kombinace léčivých látek totiž z našeho těla odstraňuje nebezpečné toxiny a přebytečnou sůl. S čištěním krve nám může také pomoci brusinkový džus nebo míza z břízy. Chybu neuděláme ale ani s čerstvě připravenou mrkvovou šťávou, kterou budeme používat denně v množství minimálně 100 ml před každým jídlem.

Zdroj: Healthline