Jak přibrat během 10 dnů?

obrázek: blog.docsapp.in

Máte pocit, že jste příliš hubení? Nedaří se vám přibrat a vypadáte až nezdravě? V dnešním článku se dozvíte, jak přibrat na váze za pouhých deset dní. Nejedná se o desetidenní maraton v jezení koblih a hamburgerů, ale o zdravé přibírání na váze.

Základní kroky

  • Jezte zdravé potraviny
  • Hlídejte si přísun kalorií a obsah bílkovin v jídle
  • Pijte hodně vody
  • Cvičte méně a ne s takovou zátěží
  • Jezte každé 3-4 hodiny

Jezte často

Tento bod může na první poslech znít mnohem snadněji, než opravdu je. Pokud jste doposud příliš nejedli, je na čase tuto skutečnost změnit. Dopřávejte si dvojí porce toho, co jste doposud konzumovali, mělo by se však jednat o zdravé potraviny. Navíc byste si měli dopřávat jídlo každé 3 hodiny, abyste tělo zásobovali energií.

Dopřejte si spánek

Příčinou nadbytečného hubnutí je většinou málo spánku, stres a rychlé životní tempo. Zpomalte a dopřejte si každý den vydatný spánek a dostatek odpočinku přes den. Uvidíte, že vaše tělo bude přibírat na váze mnohem snadněji.

Vybírejte si správné potraviny

Pokud chcete přibrat na váze, nejezte potraviny, které jsou nezdravé. Díky nim sice na váze přiberete, ale určitě to neprospěje vašemu zdraví. Dopřávejte si naopak potraviny, které jsou bohaté na bílkoviny, nemusí jít nutně jen o vajíčka a mléčné produkty. Na bílkoviny bohatá je například cizrna, fazole, spirulina, sója a potraviny z ní vyrobené, jako je tofu, tempeh či sojové mléko. Dobrým zdrojem bílkovin je samozřejmě také maso, ale volte spíše maso méně tučné.

Pravidelně odpočívejte

Přidejte do svého denního režimu pravidelný odpočinek, který být ve formě válení na gauči, čtení knihy, poslechu hudby, cvičení jógy či meditace. Odpočinek je prostředkem, jak uklidnit váš nervový systém a dostat se do pohody. Méně stresu navíc znamená více chuti k jídlu a tím i přirozený příbytek kil.