Detoxikace organismu pomocí lázně z citronové vody

Detoxikace je nejlepší cestou, jak prospět svému zdraví. My vám ukážeme, že to jde i jinak, než jenom konzumací ovoce a zeleniny. Podíváme se na jednu zajímavější a rozhodně i jednodušší metodu, než je nutnost změnit svůj jídelníček, kde bude dominovat ovoce a zelenina a šťávy z nich. My vám ukážeme, že úplně postačí vodní lázeň, do které si namočíte nohy.

Co budete potřebovat?

Detoxikace pomocí namáčení vodou je opravdu snadná. Stačí si jenom připravit lázeň, která z vás dokáže vytáhnout všechny škodliviny. Na tu budete potřebovat:

  • Sůl Epsom
  • Olivový olej
  • Mátový éterický olej
  • Mátový čaj
  • Citronovou šťávu
  • Teplou vodu

Příprava dané lázně je velmi jednoduchá. Do teplé vody přidáte všechny ingredience, zamícháte a je hotovo. Nyní už do ní jenom namočíte své nohy. A to na dobu asi 15 minut. Po vyndání z této detoxikační lázně doporučujeme i pedikúru, jelikož vám skvěle změkčí kůži na nohách. A co vše vám detoxikace formou této lázně přinese?

Zbavíte se stresu

Detoxikace touto formou má pozitivní vliv i na vaši psychiku. Nejenom, že relaxujete už v rámci této procedury, ale také do těla dostanete dostatek hořčíku, který je na nervy tím pravým. Tento minerál vás pomůže zklidnit a zbavit vás stresu, ať už se bere kdekoliv a hromadí se u vás, jakkoliv dlouho. Pravidelné máčení nohou v této lázni vám pomůže zlepšit vaši psychiku.

Uvolníte se

Druhým pozitivem je celkové uvolnění, a to po fyzické stránce. Všude po vašem těle jsou svaly a nervová zakončení. A právě zde bude síla této lázně působit. Tím dojde k celkovému uvolnění vašich svalů, dojde ke zmírnění veškerého napětí a vy se budete cítit doslova znovuzrozeni. I toto dokáže na první pohled obyčejná lázeň z pár ingrediencí.

Eliminujete vše špatné

Primárně je detoxikace určena k tomu, aby z vašeho těla eliminovala vše špatné. I to můžete očekávat. Jsou to hlavně různé toxiny, jsou to různé volné radikály, ale i řada dalších věcí, které v organismu nemají co dělat. Díky tomu bude váš organismus mnohem lépe fungovat, co se celkově pozitivně podepíše na vašem zdraví, ale i kráse.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]