Victoria Beckham nechala nahlédnout do svého soukromí a receptu na štíhlou postavu

Jenom málokdo by neznal jméno Victoria Beckham. Proč je tato žena tak krásná a má dokonalou postavu? Odhalila své tajemství. Pokud jste očekávali něco, co si mohou dovolit jenom ty nejbohatší celebrity, jste na omylu. Victoria Beckham nechala nahlédnout do své kuchyně a prozradila, že cesta za dokonalou postavou vede přes to správné jídlo. Jak jednoduché.

Postava, kterou jí každý závidí

Stačí se na ní podívat a je jasné, že Victoria Beckham má postavu, kterou jí každá žena závidí a kterou každý muž obdivuje. Její výška je 163 centimetrů a při té má váhu 48 kilogramů. A to jí je 45 let. Jak je možné, že stále vypadá tak dokonale a co je tím kouzlem, které ji dokáže udržovat ve formě? Budete se divit, ale vše je založeno jenom na správné stravě. Žádné jiné kouzlo v tom není.

Victoria Beckham sestavila unikátní dietní plán

Nikdy příliš nebyla na známé diety. Raději jedla tak, jak její tělo potřebuje. A na základě těchto poznatků sestavila tento unikátní dietní plán. Ten je založen na výrazném omezení kalorií, je založen na dnech půstu a je kombinován s dostatkem fyzické aktivity. Sice jde o program náročnější, ale kdo ho dokáže vydržet, ten se může těšit ze skvělých výsledků. Victoria Beckham je toho důkazem.

Rychlé a krátkodobé hubnutí

Dieta Victoria Beckham je jedním z těch programů, které jsou spíše krátkodobé. Určeny jsou tomu, kdo chce zhubnout co nejvíce během krátkého času. Vzhledem k celkovému omezení stravy není doporučeno dodržovat tuto dietu dlouhodobě. Optimálních je maximálně 10 dní. Potom už může ublížit.

Co je dovoleno a zakázáno?

Co si Victoria Beckham dovoluje jíst? Jsou to nízkotučné ryby, zelenina, jsou to jablka, hrušky, ale i mandarinky, pomeranče nebo kiwi. Dále je možné jíst nízkotučné jogurty, nízkotučné sýry a drůbeží maso. Co je naopak zakázáno, to jsou jakákoliv velmi tučná jídla, jídla smažená a jinak připravovaná na oleji, stejně jako jde o jídla s velkým obsahem soli. Vyloučit je třeba také vše sladké a vše, co má extrémně velkou kalorickou hodnotu.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]