80letého zesnulého starce převážela sanitka spolu s jeho truchlícím vnukem. Poté se stal zázrak

Fotografie: Depositphotos

Že se zázraky skutečně dějí, potvrzuje příběh osmdesátiletého seniora, která byl prohlášen za mrtvého. Nikdo však nemohl uvěřit tomu, co se stalo pak.

Smrt je velmi smutná událost, a to obzvláště pokud se objevila ve vaší rodině. To byl také případ vnuka osmdesátiletého seniora Darshana Singha Brara, kterého se svým mrtvým dědečkem převážela záchranka na připravený pohřeb. Během cesty však došlo k menším potížím a následně se stalo něco naprosto neuvěřitelného. Na zdánlivě zesnulém prarodiči se začaly dle webu Topky objevovat zvláštní změny, které nedokázal nikdo vysvětlit.

Po nárazu se začaly dít zvláštní věci

Výmoly na cestě jsou nepříjemnou překážkou a pokud máte auto, pravděpodobně s nimi zápasíte často i vy. Jak se však ukázalo v daleké Indii, někdy takové silniční nedostatky mohou způsobit skutečné zázraky. Když totiž záchranka převážela osmdesátiletého Darshana Singha Brara, který byl prohlášen lékaři za mrtvého, s jeho pozůstalým vnukem a najela na jeden z nich, způsobilo to seskok vozu a s dědečkem se začali dít zvláštní věci.

Vnuk si například všiml, že pohybuje prsty na rukách, a když položil ruku na jeho hrudník, slyšel tlouct jeho srdce. Jelikož tomu sám nemohl uvěřit, okamžitě dle serveru IndiaTimes oslovil záchranáře, aby ho zkontrolovali. Ti skutečně potvrdili, že senior není po smrti a žije dokonce přesto, že byl odpojen od přístrojů. Vůz tak na nic nečekal a namísto pohřbu vezl osmdesátiletého dědečka s vnukem do nejbližší nemocnice.

Rušil ji plicní ventilátor její sousedky v nemocnici. To, co provedla, ihned zalarmovalo doktory

Stal se skutečný zázrak

Balwan Singh, tedy vnuk Darshana Singha Brara, během rozhovorů uvedl, že se jeho dědeček necítil několik dní dobře, a tak ho raději vzal na kontrolu do místní nemocnice. Tam musel bohužel zůstat, načež jej lékaři připojili na čtyři dny na plicní ventilaci. Jelikož však podle tamního personálu přestal vykazovat známky života, byl označen za mrtvého. Následovalo tak odpojení od přístroje a poté převoz na pohřeb, kam původně záchranka mířila.

„Je to zázrak. Teď doufáme, že se můj dědeček brzy uzdraví. Všichni, kteří se sešli, aby oplakávali jeho smrt, nám blahopřáli. Je to Boží milost, že teď dýchá a my jen doufáme, že se jeho stav zlepší,“ prohlásil dle IndiaTimes vnuk Balwan během jednoho z rozhovorů s tím, že jeho dědeček v současnosti stále leží v nemocnici a musí být během dne i noci pod dohledem. Na Zdravém Stravování jsme také psali o typických příznacích přicházející smrti.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]