Recenze Andropharmia Slim

S novým produktem Andropharmia Slim 750 mg se už nemusíte obávat nabraných vánočních kil. S tímto přírodním doplňkem stravy rychle, efektivně a hlavně zdravě dosáhnete zpět své vytoužené váhy. A to i bez hodin potu a dřiny v posilovně nebo na rotopedu.

Andropharmia Slim 750 mg je přírodní doplněk stravy, který podporuje zrychlení metabolismu a tím i rychlé a efektivní hubnutí a zároveň vám pomůže s nepříjemným problémem jménem celulitida. Produkt je stoprocentně přírodní a bezpečný, jak bylo dokázáno testy provedenými v českých akreditovaných laboratořích.

Účinné látky zaručující úspěch

Základní účinnou látkou je Caralluma fimbriata, což je indický sukulent z čeledi Asdepiadaceae s dužnatými stonky a drobnými pětičetnými květy. Rostliny z této čeledi obsahují steroidní glykosidy, které snižují chuť k jídlu a tím přispívají ke snižování váhy. Kromě těchto účinků se rostliny z rodu Caralluma využívají k léčbě cukrovky, revmatismu, malárie, lepry, zánětů a dalších onemocnění. Proto je produkt vhodný i pro diabetiky.

Další účinnou látkou je Fucus vesiculosus neboli chaluha bublinatá. Tato chaluha se vyskytuje v mělčinách Severního a Baltského moře na hrázích, pilířích a mušlích. Díky vysokému obsahu jódu se tato bylina používá k upravení činnosti štítné žlázy, čímž se urychlí metabolismus lidského organismu. Také byly prokázány účinky při podpoře růstu vlasů.

Významná součást tohoto produktu je i Garnicie kambodžská, která pomáhá redukovat tělesnou hmotnost, hladinu cholesterolu a krevního cukru a podporuje rychlejší odbouráván tuků v těle, jelikož zpomaluje tvorbu mastných kyselin. Mimojiné také přítomnost kyseliny hydroxycitronové, která podporuje tvorbu serotoninu, jinak také označovaného jako hormon dobré nálady.

Výhody tohoto produktu

Oproti jiným produktům na hubnutí má tento výhodu v tom, že je naprosto přírodní a nezatěžuje lidský organismus zbytečnými přísadami. Kombinace přírodních látek navodí pocit sytosti, a to i při menším příjmu potravy. Navíc tělo začne využívat tuky jako zdroj energie a tak se tvorba tuku velmi zpomalí. Navíc s Andropharmia Slim nehrozí riziko jo-jo efektu, jako u jiných přípravků na hubnutí. A dokonce jej doporučují i někteří lékaři a obezitologové! Vhodný je jak pro ženy, tak i pro muže.

Moje vlastní zkušenost

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že hned po prvních dvou tabletkách jsem pocítila příval energie a běžná ospalost byla ta tam. Navíc už nemám potřebu ani chuť jíst sladkosti a cukrovinky. Postupně jsem zmenšovala porce a za 4 týdny užívání jsem zhubla neuvěřitelných 6 kilo! A to jsem ještě neskončila s užíváním. Jelikož jsou tabletky čistě přírodní, tak se nebojím je užívat a když navíc vidím jejich účinek, tak jsem nadšená!

Zkušenosti dalších uživatelů

Petra T., Vsetín, 39 let Při hubnutí s tímto přípravkem mám pocit, že hubnu opravdu rychle. Shodila jsem 3 kilogramy za dva týdny, a to nepatřím mezi lidi, kteří by se během hubnutí trápili hlady. Díky Andropharmia Slim se konečně mohu obléci do plavek a jít do bazénu, aniž bych měla pocit, že na mě zírají všichni kolem.

Renata B., Tábor, 22 let Od mládí jsem byla plnoštíhlá. Ačkoliv jsem s tímto nešvarem bojovala, teprve teď sem konečně začala na přebytečnými kily vyhrávat. Přípravek Andropharmia Slim je podle mě nejlepší, už během krátké doby jsem ztratila několik kil.

Dáša K., Ostrava, 40 let Výrobek jsem zvolila pro jeho přírodní složení. Ze začátku jsem byla k výsledku trochu skeptická, ale pak jsem byla překvapena jeho okamžitým efektem, jako bych hubla 2x rychleji. Děkuji.

Složení

Čaj Oolong, extrakt z Čajovníku čínského, Caralluma, Chaluha bublinatá, Chrom pikolinát, extrakt z Garcinie kambodžské a extrakt z Presličky rolní.

Využijte aktuální slevu a kupte si Andropharmia Slim za výhodnou cenu. Při objednávce zadejte následující slevový kupón: Xrx4Y

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net