Domácí krém na odstranění tuku, celulitidy a zpevnění ochablé pokožky. Pomůže i bez náročného cvičení

Fotografie: Depositphotos

Nebojte se lidových receptů a zbavte se celulitidy přírodní cestou. Vyrobte si domácí mast, která vám pomůže s problémovými partiemi na těle i bez náročného cvičení.

Celulitida je problém postihující významnou část populace, především té ženské. Ženy jsou velmi znepokojeny výskytem pomerančové kůže na svých nohách a hýždích. Není se čemu divit, jakmile nastane léto a lidé odhazují svršky, chtějí ukázat nohy bez jediné chybičky. Pokud s celulitidou celoživotně zápasíte, smíchejte tyto ingredience a vytvořte si účinný lék, který vás nevzhledných dolíčků zbaví raz dva, říká lékařka Amanda Caldwell.

Celulitida vás může trápit i bez nadváhy

Většina lidí se domnívá, že celulitida je problémem obézních jedinců nebo osob s nadváhou, ale není tomu tak. I když vás netrápí kila navíc, nechrání vás to před výskytem celulitidy. Spíše jde o životní styl, geny, pitný režim, stravu a tak podobně. Pokud svoje tělo nezásobujete dostatkem čisté vody, dolíčky se s největší pravděpodobností ukážou.

Fotogorafie: Depositphotos

V moderním světě existuje spousta nástrojů a postupů, které slibují odstranění tohoto problému. Jenže ty skutečně fungující jsou velmi drahé, a ne každý na takové metody může finančně dosáhnout. Pokud jste tedy již unaveni z neúčinných nebo drahých léků a procedur, pak je tento recept přímo pro vás.

Jednoduchý lék pro odstranění celulitidy

Vyzkoušejte tento jednoduchý lék a uvidíte, že váš problém během krátké chvíle zmizí. Mimochodem, k přípravě tohoto zázraku potřebujete obyčejné a cenově dostupné suroviny. Zde je recept na domácí krém pro odstranění tuku, celulitidy a zpevnění ochablé pokožky.

Složení krému na celulitidu:

  • 3 PL alkoholu
  • 1 tableta kafru
  • 3 PL vazelíny
  • 1 PL jedlé sody

Smíchejte všechny ingredience do hladké pasty. Aplikujte na problémové partie, tedy paže, nohy, hýždě a břicho. Směs nanášejte krouživými pohyby a masírujte 15–20 minut. Proces opakujte 2x denně, nejlépe ráno a večer před spaním. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud krém zkombinujete s aktivitami, jako je chůze, jízda na kole, běh či tanec. Také pijte dostatek čisté vody.

Zdroj: Healthline, Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]