Tvary prstů jsou zrcadlem vaší duše. Prozradí o vaší osobnosti více, než byste sami mohli tušit

Fotografie: Zauberkiste / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Průzkum v oblasti psychologie naznačuje, že různé tvary prstů mohou být spojeny s určitými charakterovými vlastnostmi a vlastnostmi osobnosti. 

Na cestě k sebepoznání může být identifikace vašich dominantních vlastností jak objevná, tak náročná. Ať už se považujete za mistra empatie, tvůrčího génia nebo někoho s neochvějnou houževnatostí, existují aspekty vaší osobnosti, které vás definují a odlišují od ostatních. Jak si ale můžete být jisti, který rys vyniká nejvíce? Stačí se podívat na hlavní obrázek a odpovědět, jak vypadají vaše prsty podle tří zobrazených možností. Bez ohledu na výsledky je důležité mít na paměti, že tyto interpretace je třeba brát s rezervou.

Co prozradí tvar prstu

Osobnost je mnohostranná a nelze ji zcela definovat podle tvaru našich prstů. Zkoumání těchto charakteristik však může být zábavným způsobem, jak se o sobě něco nového dozvědět. Vyzkoušejte tento jednoduchý test, který slibuje nejen zábavu, ale také odhalení. Na konci tohoto testu získáte dle webu Depor jasnější pohled na tu vlastnost, která vás činí jedinečnými.

Pokud odpovídáte prvnímu obrázku

Pokud vaše prsty připomínají tento tvar, je pravděpodobné, že nesnášíte lhaní a pokrytectví. Tato averze k neupřímnosti zásadně ovlivňuje vaši povahu. Jste spravedlivý, poněkud excentrický a zároveň velmi emocionální člověk, i když se snažíte působit silně a sympaticky. Někdy může vaše fasáda síly zakrývat vaše skutečné emoce, ale vaše srdce je ve skutečnosti soucitné a velkorysé. Na ty, kteří vám nejsou blízcí, však můžete působit chladně či arogantně.

Prsty na ruce
Fotografie: Freepik

Pokud odpovídáte druhému obrázku

Jestliže se vaše prsty podobají druhému obrázku, jste citlivá osobnost. Vynikáte také svou loajalitou, což je hodnota, která vás hluboce charakterizuje. Bojíte se, že vám někdo ublíží, a proto si občas udržujete určitou emocionální vzdálenost, abyste se chránili. Nemáte příliš ve zvyku budovat vztahy, dosti si vybíráte, komu věnujete sovu pozornost. Když se zamilujete, vaše mysl se plně soustředí na danou osobu.

Tohle o vaší osobnosti prozrazuje tvar ruky. Tento test povahy vám zodpoví všechny otázky

Pokud odpovídáte třetímu obrázku

V případě, že jsou vaše prsty podobné třetímu obrázku, je pravděpodobné, že máte citlivé srdce, což se odráží ve vaší ochotě rychle odpouštět. Nesnášíte dlouhé hádky a máte tendenci vyhýbat se konfliktům a raději se nepostavíte situacím, kterým plně nerozumíte. Přesto máte schopnost být asertivní, když je to nezbytné. Kromě toho projevujete hluboký respekt k názorům druhých a projevujete otevřený a chápavý postoj.

Na ZdravémStravování se můžete také dozvědět, co o vaší osobnosti prozrazuje tvar ruky. Tento test povahy vám zodpoví všechny otázky.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]