Zdravotní čepice – perfektně padnou a dobře vypadají

Operační čepice je důležitou součástí oděvu lékařů a sester. Nabídka je velmi bohatá! Jak si vybrat ten správný model pro vás? Dá se sladit s oblečením, ale i s vaší osobností a dokonce i s vaší náladou. Zveme vás, abyste získali několik informací o lékařských čepicích a také krátký přehled modelů dostupných v našem internetovém obchodě!

Kdo musí nosit čepici na operační sál?

Především chirurgové, ale i zdravotnický personál a další zdravotnický personál, který je při operacích přítomen. Lékařské čepice si navíc často nasazují zubní lékaři a podiatři. Jejich nošení se doporučuje všude tam, kde by měly být dodržovány nejvyšší hygienické standardy a tak, kde existuje riziko, že kontakt s pacientem by mohl vést k mikrobiální kontaminaci.

Jak si vybrat model pro sebe?

Velké množství dostupných designů a barev zdravotních čepic je velkou výhodou, ale na druhou stranu vyvolává otázku, na jaké prvky si dát pozor. Důležitý je typ prováděné práce, materiál, ze kterého je čepice vyrobena, a také individuální preference. Vyplatí se sáhnout po tomto typu od prověřených výrobců, kteří nabízejí kvalitní produkty.

Na trhu je mnoho modelů a barev čepic. Mezi základní střihy, které jsou nejčastěji zmiňovány, patří baret, krmná čepice a klasická čepice. Baretovou čepici nosí zdravotnický personál i pacienti. Tento typ lékařské čepice je ochrannou bariérou proti pronikání vlasů nebo bakterií. Další model (krmný) je velmi pohodlný, díky snadnému nastavení a speciálním páskům, díky kterým čepici dokonale přizpůsobíme obvodu hlavy. Existují také modely s gumičkou. Čepice zajistí pohodlí a bezpečnost během mnoha hodin práce. Některé z modelů jsou obohaceny o speciální vložku snižující pocení.

Lékařské čepice v nabídce Uniformshop.cz

Sortiment čepic je tak široký, že si jistě každý najde to své. Je důležité, aby se v něm ten, kdo ho nosí, cítil jednoduše pohodlně. Naše nabídka zahrnuje jak jednobarevné, tak i vícebarevné lékařské čepice pro ženy i muže, pro lékaře, nebo také čepice pro zubaře. Vyznačují se dobrou kvalitou použitého materiálu, snadnou úpravou díky úpravě a velkým výběrem barev. Nejdůležitější vlastnosti jsou znázorněny na obrázku níže.

Operační čepice s obrázky

Čepice nemusí být nudným doplňkem outfitu, ale velmi zajímavým doplňkem k němu. A také způsob, jak se vyjádřit: zvýraznit svou osobnost, zájmy a vášně nebo specializaci. Někdy můžete svou náladu ovlivnit i výběrem dobré čepice. Legrační lékařské čepice je rozhodně zajímavým doplňkem outfitu. Bez ohledu na to, zda je kombinována se zdravotní soupravou nebo zdravotní halenkou a sukní, široký výběr znamená, že každý si jistě najde tu pravou zdravotní čepici pro sebe.

Lékařské čepice bez vzorů

Lékařské čepice bez vzorů jsou ideální pro vzorovaný styling. Podobně v místech, kde platí přísný dress code. Naše nabídka zahrnuje mnoho čepic bez vzorů Sunrise Uniforms a také americké čepice Maevn.

Doporučujeme vám také seznámit se s dalším sortimentem našeho obchodu, zejména v záložce: https://www.uniformshop.cz/novinky, kde shromažďujeme naše nejnovější nabídky, a také: https://www.uniformshop.cz/vyprodej, ve kterém představujeme zajímavé produkty za sníženou cenu.