Vaše restaurace si zaslouží spolehlivého dodavatele

Zřizujete restauraci a zvažujete, se kterými dodavateli budete v budoucnu spolupracovat? Nejste si zcela jisti, která kritéria při výběru dodavatele upřednostnit, a která naopak nejsou tak zásadní, jak by se na první pohled mohlo zdát?

Dodavatelé by vám měli nabídnout především kvalitní zboží a měli by být schopni jej dodávat ve stejné kvalitě také v průběhu celého roku. Jestliže si vyberete dodavatele, zjistěte si, s jakými restauracemi a firmami dále spolupracuje a ověřte si také, zda jsou s jeho službami spokojeni.

To nejlepší do vaší restaurace

Je na místě zvážit, zda budete pro svoji restauraci nakupovat potraviny v tzv. gastro balení, které je finančně mnohem více přijatelnější, než nákup produktů v menších baleních. Někteří dodavatelé taková balení nemají ve svém sortimentu.Bude-li vaše restaurace nabízet spíše než tradiční českou kuchyni jiné evropské gastronomické skvosty, bude pravděpodobně potřeba zajistit také dodavatele dnes už poměrně dobře dostupných surovin, jakými jsou mořské plody, kvalitní olivový olej nebo například gastro balení oliv, které se budou jistě hodit jako ingredience pro všemožné středomořské saláty a jiné speciality. Kvalitní středomořské potraviny a pochoutky nabízí ve svém sortimentu například společnost BMC Brno, která na svých stránkách www.bassta.cz/produkty poskytuje pod produktovou značkou Bassta kvalitní suroviny ze španělské provenience.

Kvalita na talíři

Značka Bassta zaručuje tu nejlepší kvalitu výrobků, které jsou výsledkem pečlivého výběru mezi širokým portfoliem výrobců. V současné době můžete pod touto značkou naleznout především produkty v oblasti gastro balení.  Díky mnoha dlouholetým spokojeným odběratelům si navíc můžete být jisti, že případná spolupráce s touto brněnskou společností vám usnadní start i průběh vašeho podnikání, a zaručí tak kvalitní pokrmy na talířích vašich budoucích zákazníků.

Obrázek: pixabay.com