Máte problémy s erekcí? Možná za ně může nízká hladina testosteronu

Sex se bez ní neobejde. Řeč je o erekci, neboli ztopoření pohlavního údu, které je nedosažitelné pro celou polovinu mužů starších padesáti let. A to rozhodně není málo. Padesátníci jsou přeci vnímáni za muže v nejlepším věku. Evidentně ne všichni se tak ovšem cítí. Dobrou zprávou je, že jejich problém je řešitelný.

Za problémy s erekcí může stát celá řada faktorů, jako jsou kouření, stres, špatný životní styl, vysoký krevní tlak, cukrovka a mnoho jiných. Na vině ale může být i testosteron, respektive jeho nedostatek. Právě tento hormon dělá muže mužem. Stojí za typickým ochlupením, pevnými svaly stejně jako erekcí.

Nadbytek versus nedostatek

Testosteron je nejznámější z endokrinních hormonů. Jedná se o steroidní hormon vznikající v mužských varlatech, který také v malém množství produkují ženské vaječníky. V mládí především stimuluje růst kostí, svalů stejně jako sexuální vývoj. Prospěšný není nadbytek testosteronu v některých případech způsobující déletrvající a bolestivou erekci. A jeho nedostatek ji zase oslabuje. Z těchto důvodů je pro mužské zdraví a kondici důležitá správná hladina testosteronu.

Začněte tělu dodávat testosteron

Stojí-li za vašim i problémy právě nízká hladina testosteronu, je vhodné jej tělu začít dodávat. S léky na erekci je ale na místě nakládat velmi obezřetně. Mohou totiž způsobovat v některých případech vážné problémy. Mnohem bezpečnější v tomto ohledu jsou přípravky na přírodní bázi.

Vsaďte na přírodní produkty bez vedlejších účinků

Erekci prokazatelně zlepšují konkrétní rostliny a byliny, především kotvičník zemní, maca peruánská, muira puama a pískavice řecké seno (extrakt z těchto bylin obsahuje doplněk stravy Amarex Men Complex, který přirozeně tonizuje a podporuje udržení zdravé hladiny testosteronu v těle). Do svého jídelníčku také zařaďte brambory, kávu, ořechy, kakao, vejce, žampióny, plísňový sýr, lesní plody, ženšen či škornici šípolistou.

Pokud problémy nezmizí, nezbyde vám nic jiného než se obrátit na lékaře. Hodně štěstí.