Kde vybírat exkluzivní vína a destiláty? Poradíme!

Vyznat se v široké nabídce vín a destilátů může být leckdy oříšek. Obzvlášť, pokud chcete skutečně kvalitní a exkluzivní alkohol, který zapůsobí na vaše chuťové buňky. V takovém případě hledejte spíše ve vodách přímých distributorů vín, u kterých si můžete být jistí tou nejvyšší kvalitou a spolehlivostí. 

Společnost Good Wine Lover vás o svých kvalitách přesvědčí ihned, co navštívíte jejich internetový obchod. Ochutnejte exkluzivní vína a destiláty!

Představení Good Wine Lover 

Společnost Good Wine Lover provozuje internetový obchod Vinnyshop.cz a je přímým dovozcem a distributorem vín i destilátů z věhlasných vinařských oblastí Francie, Itálie, Španělska, Německa, Rakouska, Austrálie a Nového Zélandu.

Téměř veškerý sortiment z jejich nabídky je zcela exkluzivní. Firma má se svými obchodními partnery navázaná výhradní zastoupení pro Českou republiku. Své portfolio sestavují na základě dlouholetých gastronomických a sommeliérských zkušeností.

Víno je pro ně srdeční záležitostí, čemuž napovídá i sám název společnosti. Hlavním cílem je kvalita, dostupnost a splnění požadavků zákazníků. Na e-shopu naleznete produkty malých a středních producentů nejvyšší kvality.

Kromě prodeje vína a destilátů se Good Wine Lover zaměřuje také na profesionální služby v oblasti vína: jako jsou řízené degustace, sommeliérský servis pro gastronomii, wine catering, poradenství v oblasti investic do vína, zřízení a správu vašeho vinného sklepa nebo cestování za vínem.

Na co se můžete těšit v nabídce Vinnyshop.cz?

V nabídce Vinnyshop.cz naleznete kvalitní bílá, červená, růžová a šumivá vína z významných oblastí světa. Na výběr mají dále destiláty jako je Grappa, Vodka, Cognac, Armagnac, Rum, Slivovica nebo Gin. 

Zakoupit na e-shopu můžete zajímavé doplňky, jako jsou obaly na víno, dárkové certifikáty či sklo Spiegelau. Součástí nabídky je také voda Fromin nebo dárková balení vín a destilátů. Vše je k dispozici skladem s doručením do 24 hodin. Dopravu získáte zdarma při objednávce nad 3 000 Kč. Veškerá vína si také můžete osobně vyzvednout v prodejně v Praze Vysočanech. Zakoupením vína to u Vinnyshop.cz nekončí! Dopřejte si exkluzivitu za rozumnou cenu.