Jak si vybrat kvalitní a zároveň trendy kopačky?

Jestliže jste milovníci fotbalu nebo se ke hře pomalu odhodláváte, budou se vám do výbavy hodit i kvalitní fotbalové boty. Kopačky však mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích vám tedy prozradíme, podle jakých kritérií obuv na fotbal vybírat, aby byla nejen pohodlná, ale také trendy. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi.

Podle jakých parametrů vybírat pánské kopačky?

Pánské kopačky mohou muži vybírat na základě několika důležitých kritérií. Při jejich nakupování nehraje roli pouze cena, ale také barva, vlastnosti nebo materiál, z kterého jsou fotbalové boty zhotoveny. Na fotbal vždy vybírejte dobře odpružené kopačky, které budou dobře tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Podle terénu pak můžete volit lisovky či kolíky. Lisovky se hodí na klasický trávník. Kolíky pak pomohou v bahnitém a nepevném terénu. Na umělou trávu jsou pak jako stvořené kopačky zvané turfy. Kopačky musí být dále dobře prodyšné, aby se vám při hře nepotila chodidla. Švy na fotbalové obuvi pak musí být precizně zarovnané. Nikde nemá nic trčet nebo překážet. Na nabídku kvalitních kopaček se můžete podívat např. i zde: https://www.r-gol.com/cs/kopacky-nike. Tady si vybere pohodlné a trendy kopačky i ten nejnáročnější z vás.

Z jakého materiálu volit kvalitní kopačky?

Aby byly kopačky odolné a pohodlné, měly by být vyrobené z kvalitního materiálu. Fotbaloví nadšenci mohou volit kousky z přírodních i ze syntetických materiálů. V posledních letech vedou na plné čáře ty kožené. A není se vůbec čemu divit. Kopačky z pravé kůže jsou nejen vysoce módní, ale také odolné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života není cizí velkým fotbalovým značkám. Je tak z čeho vybírat. Pro inspiraci se můžete podívat na kvalitní kousky i zde: https://www.r-gol.com/cs/kopacky-mizuno. Tady s výběrem kopaček nešlápnete vedle.

Jaké barvy budou na kopačkách v letošní sezóně in?

Aby byly vaše kopačky nejen komfortní, ale také módní, bude dobré, když budete mít přehled o trendy barvách pro danou sezónu. V té letošní budou hrát prim přírodní a pastelové odstíny barev. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. To jsou totiž barvy univerzální, které z módy nevychází. Na stylové kousky v trendy barevných tónech se podívejte např. i sem: https://www.r-gol.com/cs/kopacky-mbappe. Zde se jedná o tzv. sázku na jistotu.