Zdravě a chutně – i takové může být dovážené jídlo

vláknina a zdravé potraviny
Fotografie: Freepik

Dovoz jídla se v poslední době stal trendem. Lidé ušetří čas, který mohou věnovat rodině, přátelům, koníčkům. Nejen, že ušetříte dobu strávenou jízdou na nákup, nemusíte stát před regály a složitě vybírat potraviny, bloudit obchodem a trávit tam celé mládí. Co vám nabízí Albert?

Albert aktuální letáky – nabídka

Albert patří mezi nejoblíbenější obchody, a to hned z několika důvodů. Nabízí široký výběr potravin, a to i ty specifické. Zdravá jídla, veganské pokrmy, bezlepkové a bezlaktózové variace, proteinové výrobky. Můžete si zde koupit čerstvé bylinky i zdravá jídla z vlastní produkce Fresh Bistro. Aktuální letáky vám navíc ukážou zboží za skvělé ceny.

Oblíbený Albert magazín a jeho skvělý obsah

Albert magazín je skutečným gourmet časopisem, který se může srovnávat s konkurencí klasických food časopisů. Každé číslo má své téma. Například borůvky. Dozvíte se zajímavosti o nich a prohlédnete si několik receptů na různé variace s tímto ovocem. Receptů v tomto magazínu najdete nejvíce, ovšem naleznete zde i spoustu zajímavostí jako například ty o víně.

Albert recepty, kvalita, přehlednost, počet

Pokud nemáte všechny magazíny, najdete na stránkách Albertu archiv receptů. Rychle a jednoduše na internetu tak dostanete inspiraci, pokud vám doma zbyde hodně cukety, a vy nebudete honem vědět, co z ní připravit. Stejně tak si poradíte, když vaše dítko dostane chuť na něco netradičního z jahod.

Albert – rozvoz a online nákup potravin

A když vám bude něco chybět, stačí se podívat na stránky Albert rozvoz a online nákup potravin a zde si poručíte, co vám kurýr přiveze. Vyznačené jsou výrobky v akci, podle řad (např. Albert Excellent, Fresh Bistro atd.) nebo se můžete orientovat dle klasického řazení, jako jsou pečivo, maso, mléčné výrobky atd. Užívejte si komfortu a nechte si dovézt potraviny, jak je dnes moderní a šetrné.