Tibetský elixír zdraví pro prevenci nachlazení a podporu dlouhověkosti organismu

Fotografie: Depositphotos

Tibetský česnekový lék, znovuobjevený v roce 1972, je starý více než 5 000 let! Vynalezli ho buddhističtí mniši, vyrábí se z česneku a je vynikajícím prostředkem k očistě organismu. 

Česnek je právem považován za přírodní antibiotikum a dokáže předcházet a léčit mnoho infekcí: nachlazení, zánět močového měchýře, alergie, střevní potíže atd. Tato rostlina obsahuje fruktosany a adenosin, které přispívají ke zlepšení celkového zdraví. Mají přímý vliv na tekutost krve, krevní tlak a lymfatický systém. Česnek má také vysoký obsah síry a hořčíku a obsahuje stopové prvky, které zabraňují stárnutí buněk: selen, železo, měď, jód, mangan atd., říká lékař Joe Leech.

Tibetský lék starý 5 000 let

Mnoho léčivých vlastností česneku pravděpodobně inspirovalo buddhistické mnichy v Tibetu k vytvoření tohoto léku. Jde o velmi účinnou terapie pro očistu organismu, léčbu některých infekcí i zdravé hubnutí. Recept je na přípravu velmi jednoduchý a také velmi úsporný. Určitě jste už slyšeli o prospěšnosti konzumace syrového česneku. Česnek je pravděpodobně jednou z nejúčinnějších léčivých potravin. Proto by vám tento tibetský česnekový lék měl přinést mnoho zdravotních výhod.

Fotografie: Pexels

Tento lék se doporučuje užívat pouze jednou za 5 let. Hlavní složkou tohoto receptu je česnek, který je známý tím, že léčí mnoho nemocí. Je to skutečná omlazující kúra pro vaše tělo díky alicinu, velmi silnému antimikrobiálnímu prostředku, jenž chrání tělo před viry, plísněmi a parazity. Tato složka má velmi silnou protirakovinnou sílu a zabraňuje množení rakovinných buněk.

Recept na tibetský česnekový lék

Tento česnekový recept léčí aterosklerózu, plicní choroby, impotenci, zánět dutin, hypertenzi, artritidu, revmatismus, gastritidu, hemoroidy, nadváhu (pomáhá při hubnutí) a problémy se zrakem i sluchem. Obecně tento tibetský lék pomáhá posilovat metabolismus.

Fotografie: Freepik

Potřebujete 350 g česneku a 200 ml 95% alkoholu (nebo rumu). Pokud se rozhodnete pro alkohol, ujistěte se, že neobsahuje metanol nebo benzalkoniumchlorid. Česnek očistěte a rozdrťte. Smíchejte ho s alkoholem a dejte do uzavíratelné skleněné nádoby nebo lahve. Česnek nechte namočený 10 dní. Poté láhev slijte a dejte ji zpět do lednice na další dva dny.

Jak používat tento tibetský lék

Tato velmi účinná směs by se neměla užívat déle než 12 dní v kuse. Upozornění: abyste mohli využívat výhod této kúry, je nutné přesně dodržovat pravidla konzumace. Spočívá v konzumaci kapek alkoholu (rozmíchaných ve sklenici vody) v předepsaném počtu kapek (použijte kapátko). Měly by se pít 20 minut před každým jídlem. Postup je následující:

1. den: 1 kapka před snídaní, 2 kapky před obědem, 3 kapky před večeří.
2. den: 4 kapky před snídaní, 5 kapek před obědem, 3 kapky před večeří.
3. den: 7 kapek před snídaní, 8 kapek před obědem, 9 kapek před večeří.
4. den: 10 kapek před snídaní, 11 kapek před obědem, 12 kapek před večeří.
5. den: 13 kapek před snídaní, 14 kapek před obědem, 15 kapek před večeří.
6. den: 15 kapek před snídaní, 14 kapek před obědem, 13 kapek před večeří.
7. den: 12 kapek před snídaní, 11 kapek před obědem, 10 kapek před večeří.
8. den: 9 kapek před snídaní, 8 kapek před obědem, 7 kapek před večeří.
9. den: 6 kapek před snídaní, 5 kapek před obědem, 4 kapky před večeří.
10. den: 3 kapky před snídaní, 2 kapky před obědem, 1 kapka před večeří.

Fotografie: Freepik

Od 11. dne užívejte 25 kapek 3x denně. Nepřekračujte 12 dní! Podle původních záznamů o tomto tibetském česnekovém léku buddhističtí mniši vysvětlují, že je nutné počkat 5 let, než se tato léčebná kúra může zopakovat. Proč tomu tak je, to nám však mniši neřeknou. Od prvních dnů léčby se mohou v důsledku detoxikační síly česneku objevit určité příznaky: kožní vyrážka, závratě a bolesti hlavy atd. Tyto příznaky jsou normální a po několika dnech zmizí. Během kúry je vhodné pít hodně vody.

Zdroj: Healthline, Technerium