Ekokočka: Voňavá a šetrná přírodní kosmetika

Fotografie: Depositphotos

Lidé jsou dnes zvyklí si vybírat. Nevezmou první kosmetiku, na kterou narazí v drogerii. Čtou etikety, hledají přírodní složení, upřednostňují veganskou kosmetiku nebo takovou, co nebyla testována na zvířatech. Tohle všechno studování však bere čas. Co kdyby to někdo udělal za vás?

Láká vás voňavá kosmetika vyrobená ekologicky a z přírodních surovin? Důvody k tomu mohou být různé – někomu jde o princip, další má citlivou pokožku a potřebuje přírodní produkty. Tak či tak vám dáme jednu radu: vydejte se do obchodu s přírodní kosmetikou. Tam nebudete muset studovat složení, protože to někdo udělal za vás.

Vsetínská Ekokočka je rájem pro milovníky přírodní kosmetiky

Obchůdků s přírodní kosmetikou přibývá. Jeden takový byl na podzim roku 2018 otevřen i ve Vsetíně. Jmenuje se Ekokočka a založily ho spolu Lída a Alča, kterým na trhu chyběla nabídka této kosmetiky. Uznáváme, v roce 2018 ještě nabídka ve standardních drogeriích nebyla taková, jako je dnes. A i dnes je příjemnější zajít do specializovaného obchodu.

Kupujte kosmetiku vyráběnou s láskou

Ekokočka prodává mýdla, mléka, oleje, svíčky, krémy, šampony, ale také přípravky pro péči o domácnost. V tom všem se dá zvolit ekologická varianta. Varianta, jež byla vyráběná s láskou v malých českých dílnách, kde se dbá na složení. Můžete si být jistí, že každý produkt v nabídce Ekokočky byl vybrán po pečlivém zvážení.

Produkty z nabídky obchodu Ekokočka obsahují nešizené ingredience: přírodní esence, oleje a bylinky. Právě proto vás už při vstupu do obchodu přivítá léčivá vůně. A pokud máte Vsetín daleko? O tu vůni sice přijdete, ale o možnost objednávky nikoliv. Ekokočka má i svůj e-shop, kde si pohodlně vyberete, co vám udělá radost, a necháte si to poslat až domů. Hýčkejte sebe nebo svou rodinu. Všichni si to zasloužíte.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]