Žena přišla za doktorem s ukrutnými bolestmi. Kontrola všechny překvapila. Lékař nevěděl, jak má reagovat

Fotografie: Depositphotos

Žena si neustále stěžovala na bolesti břicha a nechtěla mít se svým manželem pohlavní styk. Po návštěvě lékaře vyšla najevo skutečnost, kterou nikdo nečekal.

Pár středního věku navštívil lékaře s tím, že ženu neustále bolí břicho, a dokonce se potýká s vaginálním výtokem. Kvůli nepříjemným pocitům se svým mužem neměla již 3 týdny pohlavní styk a myslela si, že za její problémy může on, neboť ji podváděl s jinou ženou, od které chytl nebezpečné onemocnění. V konečném důsledku však vyšla najevo velmi smutná pravda, která překvapila každého v místnosti.

Nepříjemná bolest a podivný výtok

Celá událost byla sdílena v americkém televizním seriálu, který se vysílal na TLC. Smyslem vysílání bylo upozornění veřejnosti o možných rizicích, jež s sebou nesou různé eskapády – většina osob mluvila o tom, co se během jejich radovánek pokazilo a vedlo k nutnosti okamžité lékařské péče. Tento příběh však zanechal v divácích mnoho otázek a po šokujícím zjištění odhalil hroznou pravdu.

O smutném příběhu již dříve informoval web Onlinenytt a jednalo se o případ ženy, která navštívila pohotovostní oddělení s tím, že neustále pociťovala nepříjemné křeče a bolest v břiše. Čas od času se dokonce objevil podivný výtok, kvůli němuž také přestala provozovat se svým manželem pohlavní styk – byly tomu již tři týdny od chvíle, kdy se stav jeho manželky podstatně zhoršil a bohužel nic nepomáhalo.

Děsivé zjištění, které prozradilo vyšetření

Jakmile manželé přišli do ordinace, žena začala obviňovat svého muže, že ji podváděl a nakazil ji přenosnou nemocí. Tuto skutečnost však muž popíral a poprosil doktora, aby jim pomohl vyřešit tuto situaci. Bohužel se však po vyšetření dočkali úplně jiných informací, než očekával. „Uprostřed vyšetření jsem si všiml, že vidím něco v rohu jejího děložního čípku. Byla to část starého kondomu, který tam uvnitř zůstal a žena jej necítila,“ vysvětlil doktor Thekkar.

Nahromaděné plyny v trávicím traktu musí pryč. Nadýmání způsobují například i luštěniny a brambory

Muž se samozřejmě ihned zděsil, protože již pět let od vasektomie nepoužil kondom, takže bylo jasné, že jeho žena ho podvádí. Poté, co doktor vytáhl objekt z ženiny dělohy, okamžitě začala pociťovat úlevu, což bylo jedinou dobrou zprávou. Bylo tedy zřejmé, že žena obviňovala svého manžela ze zahýbání především proto, že to sama dělala, ovšem nedošlo jí, že by na to někdy mohl přijít. Co se týče pohlavního styku, měli byste vždy dodržovat určitá pravidla, o kterých jsme vás na webu Zdravé Stravování již dříve informovali.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]