Imunitní systém lze posílit pomocí speciálního nápoje ze zázvoru a mrkve

Imunitní systém je velmi důležitý, jelikož nás pomáhá chránit před řadou nemocí. A jak ho posílit? Pomůže tento nápoj. Zaujme hned několika benefity. A to nejen svými účinky, ale také jednoduchostí přípravy nebo i tím, že obsahuje jenom několik zcela běžných složek. Kdo ho bude konzumovat každý den, ten už po krátké době pocítí jasné rozdíly.

Co budete potřebovat?

Chcete svůj imunitní systém skutečně posílit? Tento nápoj vám v tom pomůže. Přitom na jeho přípravu stačí jenom 4 zcela běžné surovinu. Ve správném množství dokážou dát vašemu tělu to co vám chybí, a tak mu výrazně prospět. Co si přesně připravit? Je to jednoduché:

  • 3 centimetry zázvorového kořene

  • 4 mrkve

  • 3 jablka

  • ½ citronu

Příprava je jednoduchá

Máte všechny ingredience, bez kterých se neobejdete? Pokud ano, můžete se pustit do přípravy. O té můžeme říci, že je skutečně hračkou. Postačí, když oloupanou mrkve a zázvor nastrouháte a vhodíte do mixéru. K nim přihodíte také nastrouhané jablko, které však použijete i se slupkou. Dále sem vymačkejte také šťávu z poloviny citronu a můžete mixér zapnout. Vznikne kašovitá hmota, kterou následně lehce naředíte vodou, aby vznikla konzistence, která je podobná smoothie.

Konzumujte každý den

Když chcete svůj imunitní systém dlouhodobě posilovat, je třeba užívat tento nápoj konzumovat pravidelně. Danou dávku ze zmíněných ingrediencí je vhodné vypít každý den. Minimálně polovinu si dejte ráno po probuzení, na lačný žaludek. Zbytek dopíjejte po celý den. Následně uvidíte, jaké divy to s vaším organismem dělá.

Nemoci se vám budou vyhýbat

Když budete dodržovat jak recept, tak i pravidelné užívání, budete mít jistotu, že váš imunitní systém bude velmi silný. To znamená, že se vám bude vyhýbat i celá řada nemocí. Máme na mysli hlavně ty běžné, jako je chřipka, klasické nachlazení, rýma, kašel, nebo bolesti v krku. To vše jsou nemoci, se kterými si tělo umí velmi dobře samo poradit. Pokud na to má sílu.


Řekněte ostatním, co si myslíte