Bezbariérový milostný příběh v dobrém i ve zlém: Muž se manželky na vozíku nevzdal

Fotografie: Depositphotos

Tato žena skončila lékařským omylem na invalidním vozíku. Jako zázrakem si však našla pohledného muže, se kterým se dočkala dokonce i svého miminka.

Tváří v tvář těžkému životu se setkala dívka jménem Alyssa Higginso, která utrpěla poranění míchy – nikoliv však vinou svou, ale lékařského personálu, jenž ji přivedl na svět. Aby se totiž mohla narodit, museli použít kleště, kterými jí však nechtěně zlomili páteř. To ji dovedlo k přesvědčení, že si pravděpodobně nikdy nenajde pravou lásku. Navzdory všem překážkám vstoupil do jejího života pohledný muž Jimmy a zázrak se stal skutečností.

Lékařská chyba ovlivnila celý její život

Alyssa měla velká štěstí, neboť se během několika měsíců zotavila a získala zpět kontrolu nad velkou částí svého těla. Lékaři jí však sdělili, že její budoucnost nevypadá vůbec dobře a vyhlídky na normální život jsou mizivé. To však její rodiče ihned odmítli a snažili se jí poskytnout veškerou lásku a podporu, aby mohla žít jako ostatní. Díky tomuto kroku se dívka vzepřela nepřízni osudu a dokázala všem lékařům, že se mýlili – přesto však musela skončit na invalidním vozíku.

Odhodlání Alyssi žít plnohodnotný život ji přivedlo také k nalezení spřízněné duše, Jimmyho, se kterým se poznala na seznamce – na svém profilu však neprozradila, že je na invalidním vozíku. Jelikož si ale spolu velmi dobře rozuměli, pohledný muž se nenechal odradit a pozval ji na rande. Začátek jejich milostného příběhu byl velmi kouzelný, neboť přes těžké překážky našli způsob, jak spolu žít šťastný život, a nakonec se stali manželi.  „Uvědomil si, že mám postižení, jakmile jsme se stali přáteli na Facebooku. Přesto mě ale chtěl vzít na rande. Bylo to moje vůbec první rande ve 22 letech,“ sdělila Alyssa.

Ženu bolelo za krkem, o pět hodin později byla zcela ochrnutá. Nyní poprvé promluvila o své paralýze

Láska novomanželů postupem let velmi sílila, což je dovedlo k myšlence, že by mohli zkusit založit rodinu. To se jim jako zázrakem povedlo a dnes je Alyssa matkou dvouletého chlapečka Luka. „Když jsem zjistila, že jsem těhotná, bylo to velké překvapení. Mám totiž pouze jeden vaječník a všichni lékaři mi říkali, že je pro mě nemožné otěhotnět. To nás však neodradilo od toho, abychom se o to pokusili,“ dodala pyšná matka. Stát se rodiči znamenalo pro manžele velkou zodpovědnost, ale díky obrovské lásce zvládají skvěle vyřešit každou překážku, která jim přijde do života.

Zdroj: Brightside