Erotické pomůcky zpestří váš vztah

Fotografie: Freepik

Říká se, že stereotyp je největším zabijákem vztahů. Ve vztahu musíte neustále objevovat, posouvat se. A to i co se týče milostné stránky. Neváhejte zkoušet nové věci a pořídit si nějaké ty pomůcky. Začít můžete zlehka.

Ne každému se líbí extrém, vy však do žádných extrémů chodit nemusíte. Dobrou pomůckou pro začátečníka mohou být pouta či třeba obyčejný šátek, kterým zavážete oči. Sex najednou dostane nový rozměr, když paralyzujete jeden ze smyslů.

Pomůcky nejen pro ženy

Spousta erotických pomůcek je orientovaných na ženy. Womanizer, venušiny kuličky či klasický vibrátor. Na své si však přijdou i muži, co třeba taková umělá vagína? Anální kolík se dá použít nezávisle na pohlaví.

Jestliže netušíte, co přesně se pod těmito názvy skrývá, je na čase začít zkoumat. Sex v 21. století přestává být tabu a rozhodně by neměl být tabu mezi partnery. Pro kvalitní partnerský život je komunikace nesmírně důležitá, komunikace o všem.

Nakupte diskrétně

Nedokážete si představit, že si jdete koupit lubrikační gel nebo ještě hůře třeba pouta do sexshopu? Není třeba podstupovat tyto trapné chvilky. Nejdiskrétnější eshop v ČR, Sexio.cz, vám objednávku zašle hezky zabalenou až domů. V neoznačeném balíčku, takže ani kurýr, ani sousedi nebudou tušit, co se skrývá uvnitř.

Odstartujte večer hrou

Sexio.cz se snaží posunout milostný život českých párů na novou úroveň, mimo jiné třeba i online hrou. Jeho erotická online hra Dares for Joy je k dispozici zcela zdarma. Ve hře si nastavíte své sexuální preference, případně vyberete hračky, které máte k dispozici, a podle toho vám hra bude generovat úkoly. Možná je právě tohle dobrá volba pro dnešní večer, nemyslíte?

Začátky jsou vždy složité. Mluvit s partnerem o svých sexuálních snech a představách rozhodně není jednoduché, avšak ve spokojeném vztahu se bez toho doopravdy neobejdete.